Darmowa wysyłka od 200zł
Zwroty do 14 dni
Infolinia 24/7
+48 515 183 472
Strona główna » Perfumetki dropshipping
Kategorie
Szukaj
alt

Perfumetki dropshipping

Dropshipping z BlackOption.pl

WITAJ!

Jeżeli tu trafiłeś to z pewnością jesteś zainteresowany ofertą współpracy w modelu dropshipping. W tym modelu współpracy oferuję Perfumetki BlackOption – wysokiej jakości perfumy inspirowane zapachami z całego świata, w poręcznych i modnych flakonach 33ml.

Jeżeli chcesz wzbogacić swoją stronę o dodatkowy asortyment, lub handlować samodzielnie na portalach takich jak np. Allegro, to serdecznie zapraszam do współpracy.

 

To co oferuję:

  1. Korzystną cenę zakupu
  2. Brak minimalnego zamówienia
  3. Czas wysyłki zamówienia do klienta docelowego to 2 dni robocze licząc od kolejnego dnia roboczego po opłaceniu zamówienia.
  4. Na razie preferujemy płatność FV z góry. Przy dłuższej współpracy możemy rozważyć FV z odroczonym terminem płatności.
  5. Dropshipping bez opłat:

 

  • Własne etykiety lub nasz kurier (Inpost lub paczkomaty - cennik jak dla klientów detalicznych https://blackoption.pl/zasady-wysylki-pm-16.html);
  • Numery przesyłek przekazywane Tobie lub klientom docelowym;
  • Brak opłat za materiały do pakowania;
  • Darmowy dostęp do opisów i zdjęć

 

Zainteresowany/-a? Zapraszam do założenia konta na Blackoption.pl oraz wiadomość na kontakt@blackoption.pl , aby włączyć stały rabat. W razie pytań lub wątpliwości, również zapraszamy do kontaktu mailowego.


 
Przejdź do strony głównej